Listopad 6, 2017

Co zrobić, aby mieć większe piersi?

 

Niemal każda kobieta marzy o tym, by stać się posiadaczką większego, jędrniejszego biustu. To naturalne – wszak, nie bez powodu Panie określane są mianem płci pięknej. Dla kobiet uroda jest niezwykle ważnym aspektem życia.

Jak powiększyć biust?
Powiększanie biust to rodzaj zabiegu, który wykonywany jest zdecydowanie najczęściej spośród wszystkich innych oferowanych przez medycynę plastyczną. Poniżej pokrótce przedstawiamy trzy różne formy zabiegowe na większe piersi.

Implanty piersiowe – operacja powiększania piersi specjalnymi implantami to zabieg, który jest gwarancją efektywności i dożywotniej trwałości. Wszczepione, silikonowe wkładki mogą mieć dowolny kształt oraz rozmiar.

Implanty piersiowe to zabieg, którego koszt oscyluje w granicach 20 000 złotych. Jest w pełni bezpieczny, wykonywany pod pełną narkozą. Okres rekonwalescencji to 2-3 miesiące.

Lipomodeling – jedna z metod, której efekty wyglądają w pełni naturalnie. Wszystko za sprawą tego, iż wszczepiany materiał jest… w pełni naturalny. Lipomodeling to zabieg powiększania biustu własną tkanką tłuszczową.

Naturalny kształt piersi oraz brak jakichkolwiek skutków ubocznych to największe zalety tego rozwiązania. Niestety, ze względu na bardzo różną przyswajalność odwirowanego materiału, trudno określić efektywność tej metody. Koszt zabiegu to kilkanaście tysięcy złotych (zależny w głównej mierze od dostępności materiału – im więcej tkanki tłuszczowej w organizmie, tym taniej).

Kwas hialuronowy – najmniej inwazyjne rozwiązanie, ale przy tym  najmniej trwałe. Trwałość powiększania biustu kwasem hialuronowym oscyluje bowiem w granicach około 18-30 miesięcy.

Metoda ta jednak ma jedną podstawową zaletę – wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, a okres rekonwalescencji nie trwa więcej niż kilka dni. Tym samym, pacjentka może cieszyć się pełnym efektem praktycznie od razu. Co więcej, kwas hialuronowy wprowadzany jest bardzo cienką igłą, dzięki czemu nie ma absolutnie żadnych śladów po wykonywanym zabiegu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *