Grudzień 21, 2017

Spirulin Plus – opinie

Problem zakwaszenia organizmu staje się coraz bardziej powszechny. Przypadłość ta jest zwykle wynikiem niewłaściwej diety i braku aktywności fizycznej. Wpływ na nią mogą mieć również zażywane leki oraz choroby układu pokarmowego.

Jednym ze skutecznych sposobów walki z zakwaszeniem organizmu jest stosowanie suplementów diet. Dzisiaj pragniemy przedstawić opinie naszych czytelników na temat jednego z najpopularniejszych z nich – Spirulin Plus.

Jeśli i Ty pragniesz, aby Twoja opinia znalazła się w tym artykule – skontaktuj się z nami mailowo lub umieść swoją recenzję w komentarzach pod tą publikacją.

Spirulin Plus – Opinie

Nadesłane z Kac***22@gmail.com
[…] Jeśli chodzi o Spirulin Plus to w moim przypadku suplement ten okazał się naprawdę skuteczny. Stosowałem go przez dwa miesiące, po czym wykonałem test (dostępny w aptekach). pH wyniosło 7,40 czyli w normie. Generalnie, poprawa pojawiła się w rytmie wypróżnień. Nie mam problemów z trawieniem. Pozdrawiam!

Nadesłane z Mar***6@op.pl
Spirulin Plus zastosowałam trzy miesiące temu po negatywnych wynikach badań. Takie dostałam zalecenie od lekarza pierwszego kontaktu. Ogólnie raczej sceptycznie podchodzę do leków, a tym bardziej do suplementów. Jednak, tu było spore zaskoczenie – po tygodniu zauważyłam naprawdę sporą poprawę.

Nadesłane z Hon***42@wp.pl
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do Spirulin Plus to mogę je rozwiać. Zakwaszenie to stan, który pojawia się u mnie bardzo często. Nie przykładam się do diety (wiem, wiem – to błąd), ale zawsze mogę liczyć na Spirulinę. Efektywna, szybka i bezpieczna. Ja stosuję od dawna, aktualnie także jako profilaktykę. Polecam.

Masz wątpliwości? Zajrzyj na OdkwaszaczOrganizmu.pl
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat odkwaszania organizmu przy wykorzystaniu suplementów diet? Koniecznie odwiedź serwis OdkwaszaczOrganizmu.pl – znajdziesz tam właściwości, działanie oraz opinie na temat Spirulin Plus.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *